W nowoczesnych projektach można spotkać ciekawe pomysły na oryginalne aranżacyjne. Coraz częściej we wnętrzach projektanci stosują płytki w jodełkę. Wyglądają one fenomenalnie w łazience, aneksie kuchennym, jadalni. Bardzo modnie się one prezentują, gdy są ułożone nad blatem kuchennym bądź szafką w łazience. Dzięki tam ułożonym kafelkom, wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru oraz elegancji.

Modne kafelki w jodełkę inspirowane drewnem

Płytki jodełka z Home100.pl mogą być zaprojektowane w dowolnym kolorze, modnie prezentuje się biel, beż, matowa czerń oraz elementy złota. Modnie ułożone kafelki przełamują surowy charakter danego pomieszczenia, czyniąc je subtelniejszym w odbiorze. Designerskie rozwiązanie sprawdzi się w aranżacji kuchennej zaprojektowanej w nowoczesnym bądź tradycyjnym stylu. Warto zauważyć, że właściciele domów bardzo chętnie wybierają również kafelki w jodełkę, które imitują drewno. Już od kilku lat można zauważyć, że trendy wracają do tego co naturalne, znane i uniwersalne. Drewno od zawsze było elementem dekoracyjnym, nic więc dziwnego, że tak wiele dodatków jest obecnie stylizowanych na jego odcień.

Płytki chevron, które wyróżniają się oryginalnością i nowoczesnością

Płytki chevron wyróżniają się niebanalnym wyglądem, walorami użytkowymi oraz nowoczesnością. Ich cechą charakterystyczną jest bez wątpienia unikalny kształt jodełki, który wygląda bardzo spektakularnie. Największą zaletą jest fakt, że spośród wyżej wymienionych kafelków każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni wariant kolorystyczny.

Kategorie: Płytki