Mimo, że remont zazwyczaj kojarzy się nam z dużymi nakładami finansowymi, prawda jest taka, że można urządzić ją równie dobrze po kosztach i wcale nie będzie mniej praktyczna czy ciekawsza. Jak urządzić łazienkę stylowo i nie zbankrutować?

półki łazienkowePłytki łazienkowe

Jednym z ważniejszych elementów w łazience są oczywiście płytki zarówno te ścienne, jak i podłogowe. Obecnie dużą popularnością cieszą się płytki hiszpańskie, takie kafelki są bogato zdobione. Wybierając je łazienka na pewno nie będzie nudna, to dobra propozycja dla osób odważnych, które cenią sobie oryginalność.

Pojemne szuflady i półki łazienkowe

W przypadku ograniczonego budżetu, warto stawiać na gotowe zestawy wykonane z płyty MDF. Oczywiście warto dopilnować, żeby wyposażenie miało podwyższoną odporność na wilgoć, co zapewnia specjalny lakier wodoodporny. Oprócz pojemnych szuflad czy szafki pod umywalkę, warto zainwestować również w półki łazienkowe, które dadzą dodatkowe miejsce na gromadzenie kosmetyków, można na nich ustawić również stylowe dodatki.

Armatura

Jeżeli chodzi o armaturę łazienkową, to na tym elemencie łazienki nie warto oszczędzać. Trzeba wybierać armaturę od renomowanych producentów, dzięki temu z pewnością dużej nam posłuży. Taka sama zasada dotyczy ceramiki łazienkowe typu miska WC, umywalka czy kabina prysznicowa, tutaj cena niestety idzie w parze z jakością sprzętu. Nawet, jak wybieramy tańszą opcję, trzeba dopytać o gwarancję oraz możliwość serwisowania sprzętu w razie awarii.

Stylowa, praktyczna łazienka wcale nie musi kosztować fortuny. Obecnie w sieci jest duży wybór wyposażenia do łazienki w bardzo przystępnych cenach jak półki tutaj, można poczekać też na sezonowe obniżki.

Kategorie: Płytki