Obecnie mamy na rynku duży wybór klimatyzatorów. Na który z nich zdecydować się jeśli zależy nam przede wszystkim na cichej pracy i niskim zużyciu energii? Rozsądnym rozwiązaniem jest prosty klimatyzator Haier Flare.

Funkcje Haier Flare

Klimatyzator jest wyposażony w system inteligentnego nadmuchu powietrza. Dzięki temu przy wybraniu opcji chłodzenia powietrze wieje w stronę sufitu. Przy wyborze funkcji grzania strumień powietrza jest skierowany w stronę podłogi. Wbudowany pilot zdalnego sterowania pozwala na swobodne kierowanie nadmuchem powietrza wedle naszych upodobań. Sprzęt posiada także funkcję automatycznego czyszczenia, co pozwala uniknąć nadmiernego gromadzenia się bakterii i grzybów oraz powstawania nieprzyjemnych zapachów. Urządzeniem można sterować za pomocą smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy w tym celu podłaczyć pendrive z nadajnikiem WiFi do specjalnego złącza USB. Za pomocą klimatyzatora można więc bez problemu kontrolować temperaturę w pomieszczeniu nawet gdy przebywamy poza domem. Urządzenie świetnie sprawdza się także do ogrzewania nawet gdy temperatura na zewnętrz spada do -20 stopni. Haier Flare oprócz podstawowych funkcjonalności nie posiada zbyt wielu opcji dodatkowych, ale można je zainstalować w dowolnym momencie.

Zalety korzystania

Haier flare zużywa mało energii. Korzystanie z niego nie jest więc związane z ponoszeniem dużych kosztów. Klimatyzator ma przyjemny minimalistyczny design pasujący do każdego wystroju. Wyświetlacz widoczny po uruchomieniu urządzenia wyraźnie informuje o jego pracy. Haier flare to także bardzo ciche urządzenie. W trybie nocnym maksymalna głośność klimatyzatora to zaledwie 19 dB. Można więc komfortowo z niego korzystać także w trakcie snu. Kiedy zdecydować się na Haier Flare? Na pewno gdy poszukujemy prostego energooszczędnego klimatyzatora, który może działać przez całą dobę. Urządzenie na pewno przypadnie też do gustu osobom ceniącym sobie prostotę w korzystaniu i estetyczny skromny design. Klimatyzator jest przeznaczony do użytku domowego i biurowego.

Kategorie: Akcesoria