Hurtownia armatury łazienkowej oferuje wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się nieprzeciętnym designem i doskonałymi walorami użytkowymi. Luksusowe kolekcje wyróżniają się: perfekcyjnym wykończeniem, dopracowaniem wszystkich szczegółów oraz dużą funkcjonalnością. Produkty są zgodne z obecnymi trendami dekoratorskimi, pasują one do każdego stylu zarówno nowoczesnego jak i klasycznego. Armatura łazienkowa doskonale uzupełni oraz zaaranżuje wnętrze w mieszkaniu, domku jednorodzinnym, lokalu firmowym oraz apartamencie.

Luksusowe kolekcje oferowane przez hurtownię armatury łazienkowej

Wśród wysokiej jakości produktów można wyróżnić między innymi: klasyczne umywalki, funkcjonalne brodziki prysznicowe, wanny, odpływy liniowe, parawany wannowe, zestawy natryskowe, ścianki prysznicowe w typie walk in oraz profesjonalne deszczownice.

Armatura łazienkowa wyróżnia się gustowną i szlachetną kolorystyką. Uniwersalna śnieżnobiała barwa, odcienie beżu, brązu oraz antracytu, doskonale łączą się z obecnymi trendami w modzie. Armatura łazienkowa zaprojektowana jest z ceramicznych kompozytów oraz szklanych.

Oferowane są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu można dobrać mebel pod kątem własnych preferencji i potrzeb aranżacyjnych.

Nowoczesne akcesoria łazienkowe zaprojektowane pod kątem obecnych trendów

Akcesoria łazienkowe z hurtowni REA HURT posiadają aluminiowe i metalowe elementy, które zapewniają odporność na odkształcenia, wilgoć oraz parę wodną. Hartowane szkło o transparentnym kolorze posiada efektowny i klasyczny design.

Nowoczesne meble łazienkowe dostępne są z funkcją easy clean, która zapewnia łatwiejsze i szybsze czyszczenie. Powłoka zabezpiecza armaturę przed osadzaniem się zacieków, piany, kamienia i brudu. Ścianki i drzwi od armatury można instalować w kierunku lewostronnym bądź prawostronnym. 

Kategorie: Armatura