Przy aranżacji pokoju lub biura potrzebujemy różnego rodzaju inspiracji. Nie inaczej jest w przypadku łazienki. Poznajcie umywalki Roca. 

Umywalki łazienkowe Roca – gwarancja klasy i elegancji

Wszystkie sprzęty oraz elementy znajdujące w łazience powinny współgrać ze sobą. Równie ważna jest estetyka, gdyż ona wpływa na całokształt. To szczególnie sprawdza się w przypadku toalety. Umywalka Roca z home100.pl pasuje do wielu wnętrz. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni rodzaj, a tych jest wiele. Ceramiczne (szkliwione lub nieszkliwione), cienkościenne – to tylko niektóre z nich. Do klasycznie urządzonej łazienki pasuje inny rodzaj. W nowoczesnych sprawdzi się zlew wykonany w odmiennym stylu. Wszystko zależy od Twoich planów i pomysłów.

Umywalki łazienkowe Roca – rodzaje

Umywalka umywalce nierówna. Dzięki temu można wybrać tę idealną. Na wiele rodzajów warto zwrócić szczególną uwagę. Najczęściej używane umywalki Roca to:

  • stojące,
  • ścienne.

Ciekawym „tworem” są umywalki blatowe, podblatowe i nablatowe. Różnica polega na wbudowaniu jej w stosunku do blatu. Niektóre są umieszczone w jego wnętrzu, inne na powierzchni. Taki układ pozwala na wiele manipulacji. Na takim zlewie można poukładać przybory do mycia, co może być bardzo wygodne w użytkowaniu. To rozwiązanie idealnie sprawi się w przypadku nowocześnie urządzonych łazienek. 

Kategorie: Armatura