Dobrze wiemy, że na przestrzeni rynku komercyjnego wytworzyła się sprzedaż produktów za pośrednictwem różnego rodzaju hurtowni. To jest zjawisko dość powszechne. Jednak od jakiegoś czasu pojawiają się sklepy, które prowadzą sprzedaż swoich produktów a reklamują się jako producenci. Czy także sprzedają w cenach producenckich? O tym już za chwilę.

Hurtownie dostają produkty bezpośrednio od producentów

Jeśli szukamy produktów z grupy armatura łazienkowa www.reahurt.pl, na pewno widzieliśmy działające w przestrzeni handlowej zarówno sklepy jak i hurtownie. Od razu hurtownia kojarzy nam się z czymś tańszym, jednak nie koniecznie możemy tam kupić pojedyncze produkty. Ale co ze sprzedażą producencką?

Tu jest pewien problem, gdyż producenci często reklamują się jako sklepy producencie a nie mają tak en typowo hurtowych.

Skąd taka rozbieżność. Jak zwykle wszystko zależy od ceny oraz od samego produktu.

Producenci konkurują z hurtowniami

Nie jest tajemnicą, że hurtownie starają się zyskać klientów, którzy potrzebują towaru w większej ilości. W przypadku armatury łazienkowej nie da się często kupić na zapas pewnych produktów, no chyba że jest się osobą, która zaopatrza w ten sposób swój sklep.

Jednak producenci chcąc skrócić tę drogę rozpoczęli sprzedaż swoich produktów za pośrednictwem swoich sklepów i całkiem dobrze na tym wychodzą.

Jednak jeśli faktycznie chcemy porównać sklep producenta z hurtownia to warto sprawdzić gdzie konkretnie jakiś produkt z armatury łazienkowej jest faktycznie tańszy. Bo różnice mogą być spore.

Kategorie: Płytki