Płytki oktagonalne do każdego wnętrza

Płytki

Nadanie nietuzinkowego designu dla kuchni, łazienki, przedpokoju czy salonu jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wcześniej rozejrzeć się za nietypowym rodzajem glazury, która może zostać umieszczona na ścianie i podłodze. Płytki oktagonalne zawojowały w katalogach i stworzyły istną rewolucję, po którą sięga coraz więcej zainteresowanych. Nic w tym dziwnego, gdyż forma ośmiokątnego kształtu płytki przyciąga, i co najważniejsze wytwarza naprawdę bardzo szczególną prezencję, która zachwyca na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na wszelakie propozycje i już można sobie ułożyć w myślach własne cztery kąty z taką oprawą.

Niebanalny design

Płytki oktagonalne można wybierać w dowolnych rozmiarach mniejszych i większych a także w określonym kolorze i wzorze. Do wyboru są jednolite barwy, a także imitacje marmuru, przetarć, spękań. Każdy zatem może postawić na taki wygląd, do którego będzie można dostosować całą resztę wyposażenia: meble oraz dodatki. Tworzenie przestrzeni, która będzie urzekać swoim wyglądem jest przyjemnością samą w sobie, toteż spieszmy wyselekcjonować wysoki połysk lub totalny mat. Każda opcja będzie prezentować się wyjątkowo i z całym kunsztem wykonania. Do tego dochodzi także połączenie z innymi materiałami wykończeniowymi, co w rezultacie doda jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

Ceramika od konkretnych producentów

Oktagony znajdują się w wielu kategoriach popularnych producentów, którzy zadbali o jak najwyższą ich jakość. Dzięki temu można zaczerpnąć ich pomysłów na stworzenie danego układu, który sprawdzi się także w naszych lokalizacjach. Do tego warto także w pełni stworzyć wcześniejszą wizualizację, która jeszcze bardziej przybliży nam ostateczny efekt. Płytki ścienne i podłogowe mogą zostać wybornie zharmonizowane z danym wymiarem pomieszczenia a także tworzyć fenomenalne przejścia.

Więcej na stronie: https://home100.pl/plytki-oktagonalne