Nadanie nietuzinkowego designu dla kuchni, łazienki, przedpokoju czy salonu jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy wcześniej rozejrzeć się za nietypowym rodzajem glazury, która może zostać umieszczona na ścianie i podłodze. Płytki oktagonalne zawojowały w katalogach i stworzyły istną rewolucję, po którą sięga coraz więcej zainteresowanych. Nic w tym dziwnego, gdyż forma ośmiokątnego kształtu płytki przyciąga, i co najważniejsze wytwarza naprawdę bardzo szczególną prezencję, która zachwyca na każdym kroku. Wystarczy spojrzeć na wszelakie propozycje i już można sobie ułożyć w myślach własne cztery kąty z taką oprawą.

Niebanalny design

Płytki oktagonalne można wybierać w dowolnych rozmiarach mniejszych i większych a także w określonym kolorze i wzorze. Do wyboru są jednolite barwy, a także imitacje marmuru, przetarć, spękań. Każdy zatem może postawić na taki wygląd, do którego będzie można dostosować całą resztę wyposażenia: meble oraz dodatki. Tworzenie przestrzeni, która będzie urzekać swoim wyglądem jest przyjemnością samą w sobie, toteż spieszmy wyselekcjonować wysoki połysk lub totalny mat. Każda opcja będzie prezentować się wyjątkowo i z całym kunsztem wykonania. Do tego dochodzi także połączenie z innymi materiałami wykończeniowymi, co w rezultacie doda jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

Ceramika od konkretnych producentów

Oktagony znajdują się w wielu kategoriach popularnych producentów, którzy zadbali o jak najwyższą ich jakość. Dzięki temu można zaczerpnąć ich pomysłów na stworzenie danego układu, który sprawdzi się także w naszych lokalizacjach. Do tego warto także w pełni stworzyć wcześniejszą wizualizację, która jeszcze bardziej przybliży nam ostateczny efekt. Płytki ścienne i podłogowe mogą zostać wybornie zharmonizowane z danym wymiarem pomieszczenia a także tworzyć fenomenalne przejścia.

Więcej na stronie: https://home100.pl/plytki-oktagonalne

Kategorie: Płytki