Łazienka jest miejscem, w którym na pierwszy plan wysuwa się potrzebna armatura sanitarna i faktycznie właśnie to wyposażenie kupuje się do tego wnętrza na samym początku. Czasem, jeśli metraż pomieszczenia już na więcej nie pozwala – nie dodaje się żadnych elementów umeblowania. Jednakże, jeśli ilość wolnego miejsca jest większa – warto pomyśleć o dodatkowych szafkach także i w łazience, które są po prostu bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Na jakie meble warto postawić w łazience?

Na pewno na pojemną szafkę pod umywalką, która jest miejscem wprost idealnym do przechowywania różnego rodzaju środków piorących czy też środków czystości. Dobrym pomysłem jest też umieszczenie w łazience specjalnego, wysokiego słupka meblowego, w którym można zmieścić ręczniki i przybory do sprzątania, a nawet kosz na brudne pranie.

komody białeKolejnym bardzo przydatnym meblem może być komoda biała z dodatkowymi szufladami. Wybierając w komodach białych możemy zdecydować się na model z lakierowanymi frontami, co prezentuje się bardzo nowocześnie i jest rozwiązaniem bardzo praktycznym. Biel dodaje wnętrzu przestronności i rozjaśnia nawet ciemne wnętrza.

Wbrew pozorom, komody białe (sprawdź), ale i ogólnie – białe meble nie są wcale trudne do utrzymania w czystości, tym bardziej jeśli chodzi o meble z lakierowanymi frontami. Przy tym, skupiając się na komodach białych można wybrać model z cichym domykiem oraz pięknymi uchwytami, a takie dodatkowe miejsce do przechowywania będzie wprost idealne do poukładania wewnątrz pościeli i prześcieradeł.

Kategorie: Meble