umywalki subwayCzasem coś w pomieszczeniu jest drażniące. W salonie może to być porysowany wazonik, w kuchni niemodne szafki, a w łazience stary biały montaż. Takie elementy decydują nie raz o tym, jak czujemy się w swoim domu lub mieszkaniu. Dlatego warto zadbać o to, by posiadane przez nas sprzęty cieszyły oko.

Jeśli już od progu łazienki drażni nas widok starej umywalki – wówczas zdecydowanie nadszedł czas na zmianę. Na szczęście na rynku dostępnych jest wiele modeli umywalek, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym osobom. Warto zastanowić się nad tym, czy ma być to umywalka pasująca do obecnego wystroju, a może pretekst do przeprowadzenia już wkrótce większego remontu łazienki?

W pierwszym przypadku należy poszukać sprzętu, który będzie zbliżony wymiarami do obecnego i wpasuje się wymiarem w aktualnie posiadane meble. W drugim zaś przypadku, jeśli czujemy, że nadejdzie już niedługo pora na większą zmianę – wówczas można pokusić się o bardziej ekstrawaganckie rozwiązania. Dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z aktualnymi trendami. Być może umywalka nablatowa okaże się strzałem w dziesiątkę. Ciekawym rozwiązaniem do małych pomieszczeń są również umywalki narożne – dzięki takiemu sprzętowi uzyskać nieco więcej przestrzeni użytkowej.

Kategorie: Ceramika